Pa se je šolsko leto zopet obrnilo in za nami je še zadnji šolski dan. Minil je slovesno, razigrano in zabavno. Najprej smo se s proslavo poklonili naši državi, saj jutri, 25. junija, praznuje 33 let svoje neodvisnosti, nato pa smo s točkami, ki smo se jih naučili pri pouku, krožkih in pri drugih dejavnostih izven šole, skupaj skočili v poletne počitnice. Po prireditvi je sledil še slavnostni zaključek šolskega leta – podelitev spričeval. Seveda pa smo se tudi letos poslovili od petošolcev, ki zapuščajo našo podružnico. Ker je Karin že na poti na evropsko prvenstvo, so nam petošolci že v petek pripravili svoj zaključek. Alina, Karin, Diego, Žiga in Luka, srečno in uspešno še naprej! Karin, držimo pesti za uspešen nastop na Evropskem prvenstvu v hip hopu!