Poletje se poslavlja, dnevi se krajšajo in  nastopil je čas, ko so učenci zopet prestopili šolski prag.

Na Prevorju je v ponedeljek, 2. 9. 2024, kar pet prvošolcev prvič ponosno prineslo v šolo šolske torbice.

Pred šolo jih je sprejela razredničarka Martina Kosaber Gril in jih popeljala v šolo.

V učilnici smo prvošolcem in staršem pripravili kulturni program, pozdravila jih je vodja šole Mateja Kramer, policist Uroš Malgaj pa jim je povedal nekaj besed o varnosti v prometu.

Po prvi šolski malici je sledilo sladko presenečenje: torta.

Kasneje sta jih pozdravila še ravnateljica Breda Županc ter župan Marko Diaci, ki je prvošolcem podaril knjigo, kresničko in rutico.

Današnji dan je bil nepozaben. Naj bo celotno šolsko leto uspešno, polno čudovitih šolskih dogodivščin.